Monter wentylacji - 450 euro netto/40h

Dodaj do ulubionych
Dodane 2017-07-14 08:07:53

Opis

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.KRAZ:1145

Miejsce pracy: Holandia,

Zakres obowiązków:
- prace przy montażu instalacji wentylacyjnych w budynkach ( spiro rury, oraz kanały wentylacyjne ),
- prace w oparciu o rysunek techniczny,
- montaż i izolowanie kanałów wentylacyjnych ( spiro rury i kanały wentylacyjne),
- cięcie/gięcie/kształtowanie/dopasowywanie również innych typów rur do systemów
wentylacyjnych ( rury stalowe, aluminiowe ).

Oferujemy:
- zakwaterowanie(gratis),
- ubezpieczenie (gratis),
- od 1800 euro netto miesięcznie ( 160h, możliwość nadgodzin ),
- wypłaty tygodniowe,
- opiekę polskiego koordynatora,
- możliwość pozyskiwania wartościowego doświadczenia skutkującego podniesieniem stawek.

Wymagamy:
- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podanym stanowisku,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- dobra kondycja fizyczna,
- mile widziane własne auto,
- dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego ze względu
na międzynarodowy charakter firmy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłać CV w języku angielskim na adres:

Lokalizacja

Holandia

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 86
Wyświetlony: 63
Wygasa: 2017-10-12 08:05:00

Najnowsze ogłoszenia

Mapa ogłoszeń

Top