(21-22 lipca) Schloss Walbeck Ritterspektakle 2018

04 lipiec 2018 Napisał:   J.J.
fot.history-event.de

Wejdź przez bramę zamku i wróć do czasów średniowiecza dzięki ekscytującym turniejom rycerskich potyczek.

Marzycielski wodny zamek Walbeck dawniej był centrum "chwały Walbeck" i po raz pierwszy wspomniano go w 1403 roku. W  czasie II wojny światowej lekko uszkodzony, po wojnie starannie odrestaurowany, przywrócony do dawnej świetności. Od dawna już stał się popularnym miejscem dla młodych i starszych odwiedzających.
W dniach 21 i 22 lipca zamek będzie siedzibą licznych obozów rycerskich,  szlachcianek, rzemieślników, kupców, artystów i żonglerów.

Jeźdźcy z pasją
Wszystko to doskonale opisuje dobrze znaną ekipę riderów wokół Andreasa Woltera, Petera Luckau i wielu innych graczy. Jako  doświadczeni jeźdźcy i aktorzy, jeźdźcy przez wiele lat rozwinęli się w jedną z prawdopodobnie najbardziej charyzmatycznych średniowiecznych grup jeździeckich w Niemczech.
Karkołomne akrobacje, doskonała sztuka jazdy konnej oraz wyjątkowe poczucie dramaturgii i fabuły charakteryzują Rycerzy Walbecka. Ich turnieje rycerskie to małe dzieła sztuki, które  rzucają czar na publiczność i szczegółowo opisują historię średniowiecza .

Aktywność rynkowa
"Rynek jest otwarty, hobby się bawi". Tymi słowami
Herolda zgiełk  średniowiecznych rynków tradycyjnie był otwarty od wielu lat . Kupcy ze wszystkich części  średniowiecznej Europy sprzedają swoje towary. Filcowe towary i tkaniny z Jedwabnego Szlaku, bursztyn z Bałtyku, galanteria skórzana z Hiszpanii i Portugalii, lokalne produkty z drewna i produkty pszczelarskie to tylko kilka przykładów różnorodności na rynku. Minstrele i muzycy apelują o łaskę  ludzi, a żonglerzy zaczepiają dowcipem i zachwycają swoimi niesamowitymi sztuczkami.

Dzieci
Zwłaszcza dla małych ludzi, w cienistym zagajniku jest Kinderritterdorf. Opowiadane bajki dla najmłodszych, dziecięcy kowal, ręcznie sterowana dziecięca karuzela, malowanie twarzy, poszukiwanie skarbów i wiele więcej.
Jako specjalną przygodę czekają dzieci wielka bitwa dzieci z rycerzami!
Pozwól dziecku podejść bliżej by dało się oczarować.
 
21-22 Lipiec 2018 Walbeck

Miejsce Schloss Walbeck

Wstęp:
Dorośli: 9, - Euro
Dzieci do 14: 4, - Euro
Rodziny: 22, - Euro
(2 osoby dorosłe + 3 dzieci)
niepełnosprawni: Karta : 7, - Euro
Dzieci pod mieczem (99 cm) wstęp wolny

Godziny otwarcia:
sobota 21.07. 11.00 - 22.00
niedziela 22.07. 11:00 - 19:00

Polecamy

Miejsce na Twoją Reklamę
Miejsce na twoją reklamę
Miejce na Twoją reklamę
Top