Fotografia + Przygoda Duisburg 2018

09 czerwiec 2018 Napisał:   J.J
Bigospress © Janusz Jaskowiec

Wspaniałe, ekscytujące zdjęcia z podróży turystycznych. Wszystko to będzie prezentowane w Parku Krajobrazowym Duisburg-Nord na świeżym powietrzu podczas wyjątkowych targów fotografii i podróży.


Oprócz kolorowego programu wspierającego oferowane są także sesje na żywo, wystawy i wiele więcej. Photo + Adventure z przyjemnością wita licznych gości, aby obudzili miłość do fotografii, podróży lub aktywności na świeżym powietrzu.

Wydarzenie, które inspiruje i fascynuje. Niezależnie od tego, czy odwiedzający przechadzają się, czy potrzebują profesjonalnej porady, impreza oferuje coś odpowiedniego dla każdego gustu dzięki trzem dużym obszarom tematycznym.

The Photo + Adventure Duisburg spodziewa się ponad 10 000 gości. W 2018 roku organizatorzy i wystawcy z radością witają licznych gości, aby obudzić lub zintensyfikować zamiłowanie do fotografii, podróży. Znani gracze z branży, tacy jak tegoroczny premium partner Leistenschneider, a także ambitne start-upy będą inspirować innowacje na targach. Na stoiskach przedstawiciele zaprezentują najnowsze technologie i trendy w fotografii. Zakres ofert jest szeroki i obejmuje wszystko, czego dusza zapragnie, od kiju selfie dla początkujących, po zaawansowane obiektywy dla doświadczonych.

Photo + Adventure Duisburg
09 i 10. czerwca 2018
Park krajobrazowy Duisburg
Emscherstraße 71
47137 Duisburg-Nord

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę.
Miejce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją Reklamę
Top