23 czerwca 2018 na terenie Museum Schloss Moyland w Bedburg-Hau odbędzie się popularny festiwal młodzieżowy Courage, oczekuje się, że na festiwal przybędzie ok 8000 fanów muzyki rap, pop. Na deskach sceny wystąpią młodzi artyści, będą tam m.in. Tim Bendzko, Mike Singer i Amanda.

Wspaniałe, ekscytujące zdjęcia z podróży turystycznych. Wszystko to będzie prezentowane w Parku Krajobrazowym Duisburg-Nord na świeżym powietrzu podczas wyjątkowych targów fotografii i podróży.

Największe święta rzymskie odbywają się w APX Xanten tylko raz na dwa lata. Do Xanten przybędzie ponad  pół tysiąca uczestników z całej Europy, pokażą oni  swoje umiejętności na żywo, w walce, tworzeniu muzyki, gotowaniu i biesiadzie.

Targ rybny w Xanten-Vynen to kultowe wydarzenie, a spacer po 500m długości promenadzie ze straganami nawet kanapką z rybą w dłoni jest wart jego odwiedzenia. Oprócz sprzedawanych smacznych ryb, można podziwiać ozdobne, regionalne rękodzieło. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie, a dzieci mogą odpocząć w porcie w Vynen.

Polecamy

Miejce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją reklamę.
Miejsce na Twoją Reklamę
Top