Na sygnale

Policja  w celu sprawdzenia i ukarania szaleństwa w ruchu drogowym oraz zbyt małej odległości między pojazdami (siedzenie na ogonie), które narażają na kolizję w przypadku awaryjnego zatrzymania, przeprowadziła kontrole na A67.

Helmond - podczas policyjnych, rutynowych, miesięcznych kontroli konopi, wykonywanych w regionie Helmond wykryto trzy nielegalne hodowle, aresztowano trzy osoby.

Den Bosch - dealerzy narkotyków działali jak firma wysyłkowa – czuli się bezkarnie, codzienne wysyłali do swoich klientów wiadomości reklamowe za pośrednictwem SMS. Słali propozycje szybkiej dostawy, mieli wiele linii zamówień oraz rezerwowe zespoły, które były przeznaczone do szybkich zleceń. Wszystko działało w tym „biznesie” jak dobrze naoliwiona maszyna, ale we wtorek w sądzie w Eindhoven prokurator Anja Kooij postawiła zarzuty 8 członkom gangu dilerów narkotyków, którzy obsługiwali blisko stu klientów dziennie.

Na stacji dworca centralnego w Amsterdamie, kierowca uderza w pieszych. Dwie osoby zostają poważnie ranne. Osiem osób doznaje lżejszych urazów.

Strona 1 z 3

Polecamy

Miejsce na Twoją reklamę.
Miejce na Twoją reklamę
Miejsce na Twoją Reklamę
Top